Kociewie bawi i uczy - gra planszowa!

Końcówka roku, a u nas dużo się dzieje! Wiele projektów jest właśnie na finiszu, dlatego miło nam poinformować, że jeszcze w tym ukaże się kociewska gra planszowa! Gra powstaje w ramach projektu "Kociewie bawi i uczy - gra planszowa" i ma za zadanie promować Kociewie wśród najmłodszych.
_______________________________________________________________________
Operacja współfinansowana jest ze środków EFRROW otrzymanych w ramach projektu grantowego pt. "Pokochaj Kociewie - promocja" realizowanego w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, przyznawanego za pośrednictwem LGD „Wstęga Kociewia”

Z życia LOT...

Wczoraj, z inicjatywy jednego z tczewskich filatelistów, Poczta Polsa do obiegu wprowadziła dwa znaczki pocztowe. Na znaczkach przedstawiony jest Samborek-maskotka miasta, na tle zabytkowych mostów przez Wisłę w Tczewie oraz na tle tczewskiej fary. Zabytki te, są najbardziej rozpoznawalnymi atrakcjami miasta.

Już niedługo wydamy nową publikację. Na półkach w naszej Informacji Turystycznej rozgości się mapa Powiatu Tczewskiego ukazująca wszystkie szlaki turystyczne oraz najważniejsze atrakcje tej części Kociewia.