Kociewie bawi i uczy- promocja kociewskich gier

Już w ten piątek oficjalna premiera kociewskich gier: Kociewskie Memosy oraz gry karcianej Piotruś, które powstały w ramach dwóch projektów grantowych: "Kociewie bawi i uczy - gra pamięciowa MEMORY" oraz "Kociewie bawi i uczy - gra karciana PIOTRUŚ". Więcej szczegółów poniżej:

data: 13 sierpnia

godzina: 16.00

miejsce: Gorzedziej

Dla wszystkich, którzy przybędą czeka świetna zabawa podczas mini-turnieju w kociewskie MEMOSY i kociewskiego PIOTRUSIA oraz niespodzianka! Zapraszamy!

Operacje współfinansowane są ze środków EFRROW otrzymanych w ramach projektu grantowego pt. "pokochaj Kociewie - promocja" realizowanego w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, przyznawanego za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania "Wstęga KOCIEWIA"

Z życia LOT...

Wczoraj, z inicjatywy jednego z tczewskich filatelistów, Poczta Polsa do obiegu wprowadziła dwa znaczki pocztowe. Na znaczkach przedstawiony jest Samborek-maskotka miasta, na tle zabytkowych mostów przez Wisłę w Tczewie oraz na tle tczewskiej fary. Zabytki te, są najbardziej rozpoznawalnymi atrakcjami miasta.

Już niedługo wydamy nową publikację. Na półkach w naszej Informacji Turystycznej rozgości się mapa Powiatu Tczewskiego ukazująca wszystkie szlaki turystyczne oraz najważniejsze atrakcje tej części Kociewia.