Marsze na Orientację TROPEM WILCZYM

1 marca obchodzony jest w naszym kraju Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE we współpracy z Powiatem Tczewskim, Pomorskim Przeoratem Orderu św. Stanisława oraz przy wsparciu merytorycznym Fabryki Sztuk oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie przygotowała Marsze na Orientację TROPEM WILCZYM. W imieniu Organizatorów i Współorganizatorów gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Tczewskiego.

Marsze na Orientację TROPEM WILCZYM to kilka godzin w atmosferze gry terenowej w przestrzeni miejskiej Tczewa ze specjalnie przygotowaną  mapą. Uczestnicy startują w drużynach (od 3 do 5 osób) - z jednej Szkoły mogą wystartować maksymalnie dwie drużyny. Zadaniem Uczestników na przygotowanych przez nas punktach będzie rozwiązywanie zadań związanych z walką o wolność i niepodległość Polski, a także ciekawymi miejscami turystycznymi. Dla wszystkich uczestników czekają nagrody-niespodzianki, ciepłe napoje i słodki poczęstunek na mecie. Dla najlepszych Drużyn przewidziane są nagrody.

Szczegółowy Regulamin Marszów na Orientację oraz Kartę zgłoszeniową znajdziecie poniżej.

Aktualności związane z Marszem na Orientację TROPEM WILCZYM można śledzić na naszym profilu na Facebooku: www.fb.com/lot.kociewie
Regulamin - Marsze na Orientację TROPEM WILCZYM

Karta zgłoszenia - Marsze na Orientację TROPEM WILCZYM

Z życia LOT...

Jarmark św. Dominika to największa plenerowa impreza handlowo-wystawiennicza
w Europie odbywająca się w Gdańsku od kilku wieków. Od kilkunastu lat Kociewie ma w jej programie swój dzień. Początkowo jako Unikaty z Kociewia, od ubiegłego roku w łączności z Korowodem Kociewskim, a w tym roku już jako Święto Kociewia, które odbędzie się 2 sierpnia. 

 

Lipiec to czas wakacji, urlopów, wyjazdów… Ale też wyczekiwanego przez wielu rowerzystów rajdu po Powiślu i Kociewiu. W tym roku już po raz czwarty połączy rowerowe trasy po dwóch stronach wiślanego brzegu, tak jak łączy je most, który od paru lat służy przeprawie w tej części Pomorza.

 

W związku z realizacją projektu „Kociewska Akademia Wiedzy - tworzenie (rozszerzanie) i wzmacnianie sieci kontaktów kociewskich LGD przez działania szkoleniowe i promocyjne” zachęcamy do udziału w warsztacie skierowanym do branży turystycznej.