Marsze na Orientację TROPEM WILCZYM

1 marca obchodzony jest w naszym kraju Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE we współpracy z Powiatem Tczewskim, Pomorskim Przeoratem Orderu św. Stanisława oraz przy wsparciu merytorycznym Fabryki Sztuk oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie przygotowała Marsze na Orientację TROPEM WILCZYM. W imieniu Organizatorów i Współorganizatorów gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Tczewskiego.

Marsze na Orientację TROPEM WILCZYM to kilka godzin w atmosferze gry terenowej w przestrzeni miejskiej Tczewa ze specjalnie przygotowaną  mapą. Uczestnicy startują w drużynach (od 3 do 5 osób) - z jednej Szkoły mogą wystartować maksymalnie dwie drużyny. Zadaniem Uczestników na przygotowanych przez nas punktach będzie rozwiązywanie zadań związanych z walką o wolność i niepodległość Polski, a także ciekawymi miejscami turystycznymi. Dla wszystkich uczestników czekają nagrody-niespodzianki, ciepłe napoje i słodki poczęstunek na mecie. Dla najlepszych Drużyn przewidziane są nagrody.

Szczegółowy Regulamin Marszów na Orientację oraz Kartę zgłoszeniową znajdziecie poniżej.

Aktualności związane z Marszem na Orientację TROPEM WILCZYM można śledzić na naszym profilu na Facebooku: www.fb.com/lot.kociewie
Regulamin - Marsze na Orientację TROPEM WILCZYM

Karta zgłoszenia - Marsze na Orientację TROPEM WILCZYM

Z życia LOT...

Zbiórka i START:
godz. 10:00, Zblewo, plac przy Urzędzie Gminy (ul. Główna 40)

Wiosna i rower...  to prawie nierozerwalne pojęcia
Welocypedy zbudzone z zimowego snu? Przejechane pierwsze kilometry, dziesiątki kilometrów?

Czekacie już pewnie na nasze tradycyjne rajdy...
Znamy terminy, znamy miejsca startów... możecie rezerwować kalendarze...
3. Kociewsko-Kaszubski Rajd Rowerowy
19-20 maja 2018 r.
Zblewo - Wielki Klincz - Zblewo

To był pierwszy taki ciepły, wiosenny weekend. Wiele osób skorzystało z dobrej pogody i ruszyło na spacery, wycieczki, do ogrodów i na działki… Uruchomiono motocykle, sporo osób wsiadło na rowery czy ruszyło pieszo…  Prawdziwe tłumy pojawiły się w sobotę i niedzielę (7-8 kwietnia) w okolicach gdańskiej hali Amber Expo. Powodem był Free Time Festiwal.