Powstaje kociewska gra karciana

Przez ostatnie tygodnie pracowaliśmy nad kilkoma nowymi projektami. Jednym z nich jest gra karciana PIOTRUŚ, która powstała w ramach realizacji projektu "Kociewie bawi i uczy - gra karciana PIOTRUŚ". Za opracowanie merytoryczne tej popularnej gry odpowiadała Emilia Laskowska, rysunki wykonał Jarosław Wojtasiński, a projekt graficzny stworzyła firma Superfox.

Już niedługo będziemy mogli podzielić się z Wami efektami końcowymi!

_______________________________________________________________________
Operacja współfinansowana jest ze środków EFRROW otrzymanych w ramach projektu grantowego pt. "pokochaj Kociewie - promocja" realizowanego w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, przyznawanego za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania "Wstęga Kociewia".
 

Z życia LOT...

Już w ten piątek oficjalna premiera kociewskich gier: Kociewskie Memosy oraz gry karcianej Piotruś,

Mamy dla Was informację o naszym kolejnym projekcie, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie - to kociewskie MEMOSY, które powstają w ramach realizacji projektu "Kociewie bawi i uczy - MEMORY". Za opracowanie merytoryczne tej ciekawej gry nie tylko dla dzieci odpowiadała Emilia Laskowska rysunki wykonała Weronika Bzowska a projekt graficzny stworzyła firma Superfox.

Przez ostatnie tygodnie pracowaliśmy nad kilkoma nowymi projektami.